Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır

  • facebook
  • twitter
  • wordpress
  • youtube

haber

Değişen Kimlik Kanununa Göre Hazırlanmış Yepyeni Bir Çözüm: KİMLİKBİLDİRDeğişen Kimlik Kanununa Göre Hazırlanmış Yepyeni Bir Çözüm: KİMLİKBİLDİR
1774 sayılı kanuna göre konaklama hizmeti veren tüm işletmelerin oda sınırlandırması olmadan AKBS ve KBS sistemlerine kimlik bildirimi yapmaları zorunlu hale geldi.
 
Öğrenci yurtları, pansiyonlar, misafirhaneler, konukevleri, huzurevleri, hastaneler ve günlük kiralama yapan evler gibi küçük konaklama işletmelerini kapsayan bu yeni düzenlemenin gerekliliklerini yerine getiren en kapsamlı çözüm olan Kimlikbildir, Talya Bilişim güvencesi ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu.
 
Kimlik bildirim dışında check-in, check-out, folyo, fatura, kasa işlemleri ile günlük polis, maliye, müşteri, kasa ve doluluk raporları da sunabilen web tabanlı bir otel yönetim yazılımı olan Kimlikbildir, Elektra Otel Yönetim Sistemleri’nin kimlik bildirim bölümü ile aynı yapıda çalışmaktadır. Bu nedenle Türkiye’de en yaygın ve en uzun süredir kullanılan kimlik bildirim sistemidir.
 
Hiçbir yazılım ve donanım maliyeti gerektirmeyen sisteme sadece 990 TL bedelle sahip olabilen işletmelere, ilk yıl için barındırma, servis, destek ve güncelleme hizmetleri de ücretsiz olarak veriliyor.
 
Emniyetten tesis kodunu alan işletmeler sadece birkaç dakika içinde online olarak satın alıp hemen kullanmaya başlayabiliyorlar.
 
 
KimlikBildir Nasıl Çalışır? Kullanım Videosu için Tıklayın
 
 
Ayrıntılı bilgi için: www.kimlikbildir.com
 
 
KimlikBildir'i online olarak satın almak için  Tıklayın
© Copyright 2011 Talya Bilişim. All rights reserved.

Kurumsal Giris