Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır

  • facebook
  • twitter
  • wordpress
  • youtube

haber

Elektra Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otel Yönetim Yazılımı SeçildiProfesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) resmi yayını olan GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından  organize edilen ve  bu yıl 8. si gerçekleşen Qm Awards 2017 Ödülleri’nde Elektra Otel Yönetim Sistemleri Türkiye’nin En İyi Yönetilen Otel Yönetim Yazılımı Seçildi.

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla 2010 yılında başlatılan ve Türkiye’nin en geniş tabanlı turizm ödülü Quality Management – QM AWARDS 2017 ÖDÜLLERİ, 22 Aralık 2017’de Limak Hotels Lara’da gerçekleşen sezon galasında  sahiplerine takdim edildi. Elektra Otel Yönetim Sistemleri adına ödülü Talya Bilişim CEO’su Sn. Kemal Oral kabul etti.

10 Dalda 45 farklı kategoride  turizmin en iyilerinin seçildiği  QM AWARDS 2017 Ödülleri,  22 Kasım – 20 Aralık 2017 tarihleri arasında  yaklaşık 57.666 bin turizm profesyonelinin katıldığı iki aşamalı oylamanın ardından finalize edilerek belirlendi. Bu uzun maratonda bizi yalnız bırakmayan, oy kullanarak Elektra’yı bu ödüle layık gören tüm kullanıcılarımıza ve tüm turizm profesyonellerine teşekkür ederiz.

© Copyright 2011 Talya Bilişim. All rights reserved.

Kurumsal Giris