Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır

  • facebook
  • twitter
  • wordpress
  • youtube

haber

Turizm Eğitimi Veren Tüm Okullara Ücretsiz Elektra3000’den fazla referansıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen Otel Yönetim Yazılımı “Elektra” olarak, geleceğin turizm profesyonellerinin güncel turizm teknolojileri hakkında bilgilendirilmesinin sektörün geleceği açısından hayati önemde olduğunu düşünüyoruz.

Bu doğrultuda, sadece eğitim amaçlı kullanılmak şartıyla, konaklama ve otel yönetimi konularında eğitim veren lise, meslek yüksekokulu ve üniversitelere programlarımızın ücretsiz kullanım hakkını veriyoruz.

Bu imkandan faydalanmak için Talya Bilişim adına yazılmış, içinde ilgili kişilerin iletişim bilgilerinin yer aldığı resmi bir talep yazısı yeterli.

Okulların bilgisayar laboratuvarlarına eğitim ve destek uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen online kurulum sonrası, derslerinde Elektra’yı kullanacak olan eğitimcilere program hakkında yine online olarak ön bilgi veriliyor. Eğitimcilerimizin sonraki dönemlerde oluşabilecek soru ve taleplerine yönelik olarak ücretsiz 1 aylık destek hizmeti de bu paketin içine dahil edilmiş durumda.

Eğitimli, vizyoner ve yaratıcı turizmcilere en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, her yıl yaklaşık 7500 gencimizin Elektra bilerek profesyonel hayata başladığını bilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm eğitimcilerimizi bu eğitim seferberliğinden yararlanmaya çağırıyoruz.

 

Ayrıntılı Bilgi için:

Ekin MAVİ - Halkla İlişkiler Sorumlusu

ekin.mavi@talyabilisim.com.tr

© Copyright 2011 Talya Bilişim. All rights reserved.

Kurumsal Giris