Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır

  • facebook
  • twitter
  • wordpress
  • youtube


Elektra CRM ve Operasyon Yönetimi Programı

Elektra, Web Tabanlı Operasyon Yönetim Sistemi ile Her Zaman Bir Adım Önde Olun.

 

Roomrack ve Minibar Tabletinizde

Kat Hizmetleri departmanı oda doluluk ve temizlik durumlarını tabletinde izleyebilir. Oda temizliği bittiğinde odayı tabletinden temiz durumuna alabilir.Yeni oda durumu önbüro sisteminde de anında güncellenir.

Önbüro Entegrasyonu

Önbüro checkin, checkout, oda değişikliklik durumlarında departmanlara belirlenen işleri otomatik olarak gönderir.Checkout işlemi hazırlık için bellboy valiz almaya gider, minibar minibar kontrolü yapar, kat hizmetleri oda temizlik iş emrini alır. Böylece telefon açmak gerekmez, iş emirleri hemen bildirilir. Önbüro gönderilen işlerin durumlarını mesaj penceresinden izler.

Crm-Müsteri Talepleri Takip

Konuklarınızın isteklerini bir kere kaydedin, otelinize geldiğinde özel istekleri gerekli departmanlara anında ulaştırılsın. Üstelik tekrar geldiğinde unutulmasın. Konuklarınıza anti alerjik yastığını hazır edin, okuduğu gazeteyi hergün kapısına bırakın. Konuk kartından önceki isteklerini, yorumlarını, anketlerini takip eder.

Çağrılar ve Mobil Modül

Konuk istekleri , arızalar, şikayetler görevlilere artık akıllı telefonları ve tabletler üzerinden iletiliyor. Sahada görevli olanlar operasyon ile ilgili bilgileri anında alıyorlar. Gördükleri arızayı iletiyorlar, giderdikleri sorunu bildirebiliyor, önümüzdeki günlerde yapmaları gereken işleri takip edebiliyorlar.

Crm Anket Yorumları

Müşteri anketlerini , yorumlarını kayıt altına alın. Müşteri memnuniyetini sağlayın, müşteri memnuniyetini ölçün. Tablet üzerindeki online anket ile mobil dünyanın avantajlarından yararlanın.

Teknik Servis

Günlük arızaları, periyodik cihaz bakımları, servis işlemlerini , cihaz parkınızı takip edin. Mobil cihazlar ile bilgilerinize anında ulaşın.

Kiosk Modülü

Mobil dünyanıza konuklarınız da dahil olsun. Kiosk modülü ile oteliniz ve çevre hakkındaki tüm bilgileri konuklarınıza mobil cihazlar ile ulastırın. Karekod ile modüle ulaşan konuklarınız günlük aktivite, restoran , spa vb bilgileri birkaç dilde görebilir, size yorumlarını ulaştırabilir, anket doldurabilir, restoran rezervasyonu yapabilir.

 © Copyright 2011 Talya Bilişim. All rights reserved.

Kurumsal Giris