Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır

  • facebook
  • twitter
  • wordpress
  • youtube


Elektra Online Rezervasyon Sistemi

 
Elektra Otel Yönetim Sistemi ile yönetilen otel, kendi resmi web sitesi üzerinden rezervasyon alır, anlık olarak önbüro yönetim sistemine bağlanıp müsaitlik sorgular, uygun odaya rezervasyonu kaydeder ve aynı anda misafire konfirmasyon verir.
 
Elektra Otel Rezervasyon Sistemi hem KARLI hem de KOLAY satış sağlar.
 

Diğer Rezervasyon Motorlarından Farkı Nedir?
rezervasyonal.com, otelde kullandığınız Elektra'ya bağlıdır, fiyat ve doluluk bilgisini rezervasyon sırasında otelinizden alır, yapılan rezervasyonu da yine aynı anda programınıza kaydeder. Diğer rezervasyon sistemlerinden farklı olarak sürekli fiyat ve müsaitliği güncellemenize veya gelen rezervasyonu otel programına tekrar girmenize gerek kalmaz.

Aracısız Komisyonsuz

rezervasyonal.com ile oteller satışlarını doğrudan müşteriye yaparlar ve komisyon ödemezler. Ayrıca tahsilatı da doğrudan müşterilerden ve peşin olarak yaparlar.

Garantili Satış ve/veya Online Ödeme Alma
Rezervasyon anında kredi kartından online tahsilat yapabilir veya kredi kartı bilgilerinin doğruluğu kontrol ederek ödemenin alınması için otele ulaştırır.

Sosyal Medya Ekranları ile Entegre Olabilir
Bu sistem, Otelin web sitesi yanında, Facebook veya Twitter sayfalarına da yerleştirilebilir. Böylece otele ait sosyal medyalar bir satış kanalı haline gelmiş olur.

Yapısı Mobil Cihazlarla Kullanıma Uygundur
Iphone ve Android telefonlara ve tablet Pc lere uyumludur . Müşterinin rezervasyon yaparken kullandığı cihaza göre otomatik olarak uygun program çalışır.
 
Webte Oda Satışı Kolaylaştıran İdeal Bir Arayüze Sahiptir
 Rezervasyon sayfası portallarinkinden farklıdır oteller için özel dizayn edilmiştir. Rezervasyon alırken gün gün otelin tüm fiyatlarını ve hangi tarihlerde uygun olduğunu gösterir. Böylece kullanıcı kendi arama yaptığı tarihlerde uygun oda olmasa bile yeni alternatiflere kolayca yönelir.

Kolay Yönetilir
Ayrıca güncelleme gerektiren bir yönetim paneli yoktur. Elektra içinden ONLINE acentesinin kontrat ve kontenjanını bir kere belirlemek yeterlidir.
 
Akıllı Fiyatlandırma Seçeneği ile Daha Çok Kazandırır
 Saat, satılabilir oda sayısı, özel günler, rezervasyon sıklığı gibi bir çok parametreye bağlı olarak akıllı fiyatlandırma formülleri tanımlanabilir, böylece oda fiyatları bu parametrelere göre otomatik olarak değişir ve mükemmel bir "yield management" sağlayarak satışların mümkün olan en yüksek fiyatlarla yapılabilmesini temin eder.

Arama Motorları Uyumu (SEO) ile Bulabilirliğinizi Artırır
HotelAdvisor.net tüm arama motorlarında otelinizin adı veya bölgeniz ile ilgili bir arama yapıldığında kolayca çıkacak şekilde ayarlanmıştır.

Çok Dil ve Para Birimi ile Çalışabilir
10'u aşkın dilde yayınlanmakta fiyatları dünyanın geçerli tüm para birimlerine (90 nın üzerinde) günlük kurdan otomatik çevirerek gösterebilmektedir.

Email – SMS ile Otomatik Bilgilendirme Yapar
Rezervasyon esnasında, geliş ve gidiş önce ve sonrasında hem mail hem de sms olarak müşterilerinizi ve sizi bilgilendirir.

SSL Güvenceli İşlem Yapar
Tüm sayfalarında ve otel ile iletişiminde dünyanın en gelişmiş şifreleme sistemlerini ve SSL sertifikasını kullanmaktadır.

Satış Kanalı Yönetimi
expedia.com, booking.com, hotel.de gibi uluslararası web sitelerinde otelinizin yayınlanması ve aynı şekilde bu web sitelerinden online rezervasyon alınmasını için uygun bir yapıdadır.

*Satış kanalı yönetimi, GDS bağlantıları ve CRM entegrasyonları opsiyonel özelliklerdir ve ek maliyetler oluşturabilir.

GDS Bağlantısı
Amadeus , Galileo gibi acenta satış sistemlerine bağlanarak otelinizin dünyadaki GDS ağından otomatik rezervasyon almasını sağlayacak yapıdadır.

CRM Uygulamaları
rezervasyonal.com ile Elektra CRM entegre bir şekilde anket, oda servisi, şikayet ve dilek kutusu, restoran ve spa rezervasyonu, mesaj servisi gibi modüleri de ayrıca kullanabilirsiniz.

Nasıl Katılırım?
Eğer otelinizde Elektra kullanıyorsanız sadece kaydolarak deneme kullanımına hemen başlayabilirsiniz. 

 © Copyright 2011 Talya Bilişim. All rights reserved.

Kurumsal Giris