Elektra Otel Yönetim Sistemleri ve Medisoft Hastane Yönetim Sistemlerinin Üretici Firmasıdır

  • facebook
  • twitter
  • wordpress
  • youtube

MediWeb Online Randevu ve Laboratuvar Sonuç Programı

MediWeb Online Randevu ve Laboratuvar Sonuç Programı Medisoft'un web tabanlı ara yüzüdür, hastaların kendileri ile ilgili tüm işlemlere internet üzerinden ulaşmalarını ve bazı işlemleri yapabilmelerini sağlar.
 
 
MediWeb sayesinde hastalar aşağıdaki işlemleri kendilerine özel şifreyle güven içerisinde yaparlar :

 

Kolaydır
MediWeb kullanımı çok kolaydır ; hasta bir çok işleme tek tuşla ulaşabilir.

Zaman Kazandırır
MediWeb hastaneye zaman kazandırır çünkü Mediweb sayesinde hastaneye ilk defa gelen hastaların kayıtları kendileri tarafından açılmış olup randevuları en uygun şekilde alınmış olacaktır.

Güvenlidir
Mediweb çok güvenli bir sistemdir. Hastanın bilgilerini ulaşabilmesi için hem hastanenin onay vermiş olması hem de hastanın cep telefonu veya e-mailine gelen özel şifreyi kullanması gereklidir.

 Memnuniyeti Artırır
 MediWeb sayesinde hastane hastalarıyla daha iyi iletişim kurar. Onları bekletmeden randevu verip yapılan tüm işlemler hakkında net ve doğru bilgi sağlar. CRM kısmıyla hastanın memnuniyetini ölçer böylece çalışanlarının performansını da başarı ile denetler.

 Nasıl Çalışır ?
 MediWeb internet üzerinden online olarak çalışan bir web sitesidir . Bu web sitesi hiç bir bilgi içermez ; güvenli bir yoldan hastaneye bağlanarak medisoft üzerinden bilgi alır ve tekrar hastanedeki Medisoft ile bilgi aktarır.

Web Sitesi Olarak veya Hastane Web Sitesi İçinden  kullanılabilir
Hastanenin kendi web sitesi içine entegre edilebilir dolayısıyla bu web sitesinin bir devamıymış gibi kullanılabilir. Kendi başına bir web sitesi olarak da kullanılabilir.

 Nerde Çalışır ?
 MediWeb, Talya Bilişim'e ait, SSL sertifikalı Medisoft server üzerinde çalışır. Medisoft Server yüksek güvenirlilik ve çalışma zamanına sahip bant genişliği yüksek olan bir internet iletişimine sahiptir.  Medisoft Server hastane veritabanına internet üzerinden sadece MediWeb tanımlı işlemleri yapmak üzere şifreli bir kullanıcı ile bağlanır. Medisoft ile haberleşerek veri tabanı üzerinde sadece Medisoftun izin verdiği işlemleri yapar. 

 Düşük Maliyetlidir
 Mediweb, 200 ün üstünde hastanenin ortak kullandığı bir internet server üzerinde çalışır. Dolayısıyla maliyeti hastane başına çok düşüktür; ayrıca güvenlik, bakım veya yedekleme derdi yoktur.© Copyright 2011 Talya Bilişim. All rights reserved.

Kurumsal Giris