Ön Bürodaki Tüm Operasyonunuzu Tek Ekrandan Yönetebileceğinizi Biliyor musunuz?
Bilgi kontrolü yapmak için ekranlar arasında gidip gelmek, bir işlemi tamamlamadan başka bir işleme başlayamamak gibi zaman kaybettirici ve hata riskini arttırıcı işlemlere Elektra‘da yer yok


 

 

GRUP REZERVASYONLARINI YÖNETMEK ELEKTRA İLE ÇOK KOLAY
Elektra, toplu blokaj ve toplu Check-in olanağı sağlar. Grup rezervasyonlarında yapılan tüm değişiklikleri grubun diğer odalarına da kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 

– Blokajı olan tüm kayıtları inceleyebilir,
– Oda temiz-kirli durumlarını ve oda özelliklerini görebilir,
– Ekran üzerinden rezervasyon alabilir,
– İlgili rezervasyon kartını açabilir
– Oda değişimini yaparak doluluk durumuna göre en uygun odayı belirleyebilirsiniz

 

ELEKTRA İLE ONLINE CHECK-IN KONFORU

Elektra online check-in ile, misafirlerinizin otele gelmeden check-in işlemlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.
Böylece ön büronuzdaki yoğunluğu azalttığınız gibi misafirlerinizi bekletmemiş ve memnuniyetinizi arttırmış olursunuz

 

Misafirleriniz bilgisayarlarından ya da mobil cihazlarından online check-in işlemini yapar yapmaz tüm bilgiler Elektra Ön Büroya ulaşır.

Misafirleriniz dokunmatik ekran kullanıyorsa imzasını da atarak resepsiyonda zaman kaybetmez

 

GERÇEKLEŞECEK ODA DEĞİŞİMLERİNİ GÜN VE SAAT OLARAK PLANLAYABİLİRSİNİZ

Elektra ile oda değişimlerini gün ve saat olarak planladığınızda yeni odanın bloke edilerek farklı bir misafire verilmesini engelleyip, yeni odanın tipine göre


 

 

TEK TUŞLA ANLIK ODA DURUMUNA ULAŞIN

Oda Bazında takip için gerekli olan tüm bilgileri kapsayan bu tabloda oda müsaitlik durumları, oda ve yatak tipi gibi genel bilgilerinin yanısıra arızalı, kirli, blokajlı oda bilgilerine de tek tuşla ulaşılır.

 

 

ELEKTRA UNUTMAZ

Elektra, misafirlerinize sunduğunuz hizmetin hatasız gerçekleşebilmesi için çeşitli işlem süreçlerinde uyarı ekranları aracılığı ile kullanıcıları yönlendiririr. Böylece ne bekleyen rezervasyonlarınızı kaybedersiniz, ne yanlış oda satarsınız, ne de özel misafirlerinizin odasına göndereceğiniz meyve sepetini unutursunuz.

 

Trace – Takip atama sayesinde özel uygulamalar için tüm kullanıcılar uyarılabilir


 

e- FATURA, e-DEFTER ve e-ARŞİV İLE KAĞITSIZ HAYAT

Elektrae-Fatura ve e-Arşiv sistemine de uyumlu olduğu gibi, ElektraMuhasebe modülüne sahip tesisler e-Defter uygulamasını da sorunsuz kullanabilirler.

Elektra, ön büroda GİB’in istediği formatta fatura oluşturur. e-Fatura için GİB portal üzerinden, özel entegratörle veya kendi bilgi işlem sisteminizden gönderim yapabilirsiniz.

e-Arşiv mükellefiyseniz gönderim için sadece özel entegratörle sözleşme yapmanız yeterli olacaktır


TOPLU FATURA OLUŞTURMA ELEKTRA İLE ÇOK KOLAY

Elektra ile tek bir ekrandan aynı gün çıkışlı tüm acente faturalarını giriş tarihlerine göre gruplandırarak fatura kesebilirsiniz


 

 

KONTRAT SİHİRBAZI İŞ BAŞINDA

ELEKTRA İLE FORMÜLİZE EDİLEMEYECEK kontrat ve indirim şekli kalmadı

Satış tarihine, kalış süresine, kişi sayısına, giriş veya çıkış gününe göre ek kontratlar (aksiyonlar) Satış tarihine, kalış süresine, kişi sayısına, giriş veya çıkış gününe göre ek kontratlar (aksiyonlar) tanımlayabildiğiniz gibi, aynı kurallara göre çalışan yüzdesel, tutarsal veya paket indirimler tanımlayıp, indirimlerin önceliğini birbiriyle ve kontratlarla uyumunu belirleyebilirsiniz

 

Sezon tanımlamalarınızı ve kontrat çarpanlarınızı, kontrat oluşturma sihirbazı sayesinde sisteme girebilir, tüm kontratlarınızı rahatlıkla tanımlayabilirsiniz. istediğiniz kadar sezon tanımlayın. Kontratlarınız hazır.

 

TÜM ODALAR TEK EKRANDA

Yenilenmiş Rack tablosu sayesinde tüm odalarınızın durumunu tek ekrandan izleyebilirsiniz. Oda sayınız ne olursa olsun rack tablosu kendini ayarlayarak tüm odaları tek bir ekranda gösterir.

KATLARDAN ÖN BÜROYA

Kat görevlisi odaların temiz, kirli, dolu, boş ya da arızalı durumlarını ister tabletinden ister santral entegrasyonu sayesinde oda telefonundan tuşlama yaparak ön büroya bildirebilir. room rack tablosunda aynı zamanda gerçekleşen giriş ve çıkışların durumlarını ve resepsiyon kayıtlarındaki kişi sayılarının kat hizmetleri departmanı ile uyuşmazlıkları farklı renkler sayesinde kolaylıkla izlenebilir


ANALİZ KRİTERLERİNİZİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRİN

Acente gelir ve konaklamalarına ilişkin tüm istatistiki bilgilere ulaşabildiğimiz Analiz Ekranı kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik dizayn edebilecekleri bir yapıya sahiptir.

Grafikte filtrelemek istediğiniz kriterleri seçtiğiniz Analiz Ekranında Acente, Konaklama Şekli, Pansiyonu, oda Tipi, Acente Grubu, Uyruğu, Segmenti, Kaynak ve Market Kodu, Konumu, Kişi Sayısı, Rezervasyon Tipi, Grubu, Firması gibi pek çok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz

 

Bize Ulaşın