E-Defter ETS ile Daha Kolay
ETS EDEfter modülünü indirip defterlerinizi tek tuşla hazır hale getirebilirsiniz. Eğer E-Defter yapısına uygun olmayan veri girişleri var ise ETS bu fişleri otomatik karşınıza getirerek düzeltmenizi sağlayacak, yapıyı GİB’in istediği formata getirecektir.
E-Defter ETS ile Daha Güvenli
ETS E-Defter verilerini hazırladıktan sonra defterin gönderimini ve 10 yıllık zorunlu arşivleme süresini E-Finans ile ortak yapmaktadır. Böylece hem platform bağımsız bir entegratör kullanarak değişik programlardan hazırlanan defterlerin de gönderimini sağlayabilr hem de arşivleme için  güvenli  bir çözüm kullanmış olursunuz.
E-Defter ETS ile Daha Ekonomik
Hali hazırda E-finans  ile özel entegratör anlaşması olan kullanıcılarımız için giriş, gönderim ve saklama ücretleri ilk yıl için alınmayacak, sadece bir sefere mahsus versiyon güncelleme ücreti (1500€) ve özel entegratöre aylık aidatın (75 TL+KDV/AY) ödenmesi yeterli olacaktır.
E-Defter Kim Kullanmalı ?
E-Defter ve E-Fatura kullanan firmalar için yasal zorunluluktur ancak isteyen tüm firmalar gönüllü olarak E-Defter kullanabilir böylece defterlerini notere tasdik ettirme, yazdırma ve 10 yıl saklama zorunluluğundan kurtulurlar.
Bize Ulaşın