Tema ve eğlence parkları ile kültür-sanat ve spor alanlarının, rezervasyon, bilet satış, ödeme alma, otomatik giriş, üyelik yönetimi ve CRM süreçlerini elektronik ortamda yönetebilmelerini sağlayan Elektraweb Tema Park Bilet ve Giriş Otomasyon Programı, Türkiye’nin en büyük markalarının tercihi olmaya devam ediyor. Antalya Bölgesi’nin ve Kazakistan’ın en önemli cazibe merkezleri olan The Land of Legends Tema Parkları da, Elektraweb Tema Park Programı teknolojisini kullanan markalar arasında yerini aldı.

Hem B2B HEM DE B2C KANALLARLA ENTEGRE ÇALIŞAN SİSTEM

Elektraweb Tema Park Yazılımı, hem B2B hem B2C olarak kullanılabiliyor. Yani bilet satışı hem gişeden, hem internette The Land Of Legends web sayfasından (B2C), hem de B2B kullanım sayesinde anlaşmalı acentelerden gerçekleştirilebiliyor. Tüm bu mecralar entegre yapıda çalışıyor.

NAKİT PARA TAŞINMASINA GEREK YOK

Elektraweb Bilet Otomasyonu sayesinde ziyaretçiler, online bilet al seçeneği ile satın alma yapıp, cep telefonuna gelen barkodu turnike alanında okutup, sıraya girmeden hızlı giriş sağlıyor. Otomasyona online ödeme sistemi ve sanal pos bağlantıları da dahil edilerek ödemenin de internet üzerinden güvenli şekilde yapılması ve ücretin The Land Of Legends banka hesaplarına otomatik aktarılması sağlanıyor. Elektraweb içindeki ecüzdan uygulaması ile tema park içinde nakit para kullanımı ortadan kaldırılmış oluyor.

Aktivite alanları ve oyuncaklar için de bilet satın alma, koltuk rezervasyonu gibi işlemler online olarak bilgisayarın yanı sıra tüm mobil cihazlardan da rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Mobil uygulama sayesinde duyuru ve aktiviteler Tema Park içinde anlık olarak takip edilip kullanılabiliyor.

Elektraweb Tema Park Otomasyon Sistemi, puan toplama ve kullanma, promosyon ve kampanya yönetimi, toplu SMS ve email gönderimi gibi özellikleri de içeren kapsamlı bir CRM sistemini de içinde barındırıyor. CRM sistemine üye olan ziyaretçinin yaptığı tüm alışverişler profilinde birikiyor. Her biletten otomatik olarak kazanılan puanlar yeni alışverişlerde kullanabiliyor. Online anketlerle ziyaretçilerin düşünce ve yorumları anlık olarak alınabiliyor.

Elektraweb Bilet Otomasyon Sistemi, Tema Parklarının her noktasında ziyaretçi hareketinin dijital ortama aktarılmasını sağlayarak yönetime tam kontrol imkanı sunuyor.

Daha önce Türkiye’nin en büyük eğlence parkı ve oteli İsfanbul da  Elektraweb Bilet Otomasyon Sistemi’ni tercih etmişti

Bize Ulaşın