Turizm Fakültelerinde, Meslek Yüksekokullarında ve Meslek Liselerinde yıllardır ders olarak okutulan Elektra Otel Programı, bir süre önce web tabanlı versiyonunu tüm turizm okullarının kullanımına açmıştı. Okullardan yüksek talep gören ve yeni öğretim döneminde ders olarak okutulacak Elektraweb Otel Yazılımı’nın kurulumları büyük bir hızla devam ediyor.

Bugüne kadar İstanbul Okan Üniversitesi, Amasya Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Bingöl Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi , Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi’nin kurulum ve eğitim süreçleri tamamlanmış durumda. 28 üniversitenin işlemleri ise  bu ay içinde sonuçlandırılarak Elektraweb kullanıma açılacak.

Elektraweb Otel Programı, kullanımı ve öğrenimi kolay ara yüzü, bulut –  web tabanlı yapısı ve kapsamlı çözümleri ile hem otellerimizin hem de eğitim kurumlarının yeni tercihi durumunda…

 

Ayrıntılı Bilgi için;

Okullar İçin Ücretsiz ElektraWeb

Bize Ulaşın