Elektra ile ilk kez 1998 yılında tanıştım ve o günden beri Elektra kullanıyorum. Tüm versiyonlarına, geçirdiği gelişmelere şahit oldum diyebilirim.

Fame Otelleri’nde ön büro olarak zaten Elektra kullanılmaktaydı. Stok, muhasebe, demirbaş takiplerinin çok daha rahat ve doğru yapılabilmesi için Elektra’nın kullanılmasını özellikle tercih ettim. Hatta otellerimizde bir dönem başka bir muhasebe programı kullanılırken ben rahatlığı nedeniyle merkezimizde Elektra muhasebe programını kullanıyordum.

Bu tercihlerimde Elektra’nın kolay anlaşılır, basit ve takibinin kolay olması en önemli etkenler. Bizim için kapalı kutu değil. Her detayı görebiliyor ve gösterebiliyorum. Kafa karıştırmıyor, bilgiye kolay ulaşıyorsunuz. Mizanı bile saniyeler içinde hazırlayabiliyorsunuz. Ben çok başarılı buluyorum.

Biz e-fatura kullanıcısıyız ve tek tuşla her süreci halledebiliyoruz. Pek çok ek prosedürden kurtulduk. 2015 yılında personel programını da kullanmaya başladık. Ondan da çok memnunuz. Elektra’dan depocumuz da memnun, ön bürocumuz da memnun, ben de memnunum

Fame Otelleri olarak 2012 yılından Elektra muhasebe programını kullanıyoruz ve bu zamana kadar hiç ciddi bir problem ile karşılaştığımızı hatırlamıyorum. Uzun yıllardır kullanıcı olduğum için yazılımcılarını, destekçilerini ve yöneticilerini tanıyorum. Ara sıra ilettiğimiz taleplerimiz de hemen çözülüyor.

Bize Ulaşın