20 yılı aşkın süredir yazılım sektöründe teknoloji geliştiren, 3 bölgede ofisi, Türkiye çapında 38 bayisi olan, Türkiye’nin en büyük kamu kurumlarına çözümler üreten, yazılımları aktif olarak 2600’den fazla tesiste kullanılan, ürettiği yazılımları yurt dışına ihraç eden Talya Bilişim, 1996 yılından beri Elektra Otel Yönetim Sistemleri markası ile turizm sektöründe yer alıyor.

Elektra’nın, otelin ön bürosunda misafir girişiyle başlayan operasyonun, otel içindeki tüm süreçlerini yönetebilecek kapsamda, 28 farklı modülden oluştuğunu söyleyen Talya Bilişim Halkla İlişkiler Sorumlusu Ekin Mavi,  Bu durumun her konseptteki otele etkin cevap verme olanağı tanıdığını belirtti. Mavi,  “hızlı ve hatasız check-in imkanı sağlayan “Kimlikokur” ürünümüz Avrupa Birliği kimlikleri, pasaportlar ve TC Nüfus Cüzdanlarını okuma konusunda benzersiz bir doğruluk oranına ve hıza sahip. Elektra CRM ve Operasyon Yönetimi Programı – OPEX”isebüyük ve dağınık yerleşkelere sahip otellerde operasyonu çok hızlandırarak misafir memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor. Otel personeli, mobil cihazlar aracılığıyla, arıza, şikayet, talep vb her tür ihtiyaç için, anında çağrı açıp ilgili departmanlara iş emri oluşturabiliyor.  İlgili departman gerekli işlemleri yaptıktan sonra, işlemin gerçekleştiği odada ya da alanda çağrıyı yine mobil cihazları vasıtasıyla kapatabiliyor. Elektra ile otellerimiz tüm idari, finansal ve operasyonel süreçlerini kolaylıkla kontrol altında tutabiliyorlar.

Yeni açılan otellerin %30-35’i doğrudan bizi tercih ediyor. Yurtiçi ve yurtdışında hizmetiyle ön plana çıkmış seçkin otel ve tesislerde varız. Tunus, Azerbaycan ve Tayland’da da tercih edilen bir markayız” dedi.

Sirius Deluxe Hotel sektöre yeni bir soluk getirecek

Sirius Deluxe Hotel’in, Türkiye’nin her bölgesinde bulunan ve Elektra’nın yaygınlaşmasında yadsınamaz bir role sahip olan çözüm ortaklarımızdan biri ile çalıştığını ifade eden Ekin Mavi şunları söyledi; Sirius Deluxe Hotel’de tüm süreçler çözüm ortağımız Akdeniz Bilişim Teknolojileri tarafından son derece verimli bir şekilde uygulandı.  Sirius Deluxe Hotel’in tüm departmanlarının en üst düzey teknoloji alt yapısını kullanması ve zaman kaybını minimize etmesi öncelikli hedefimizdi. Diğer hedefimiz ise ayrı çalışan tüm departmanların aynı yerden kontrol edilebilmesi ve entegre çalışmasıydı. Bu amaçla Elektra Önbüro modülü ana program olarak kuruldu diğer modüller ise Önbüro Programına entegre çalışacak şekilde kurgulandı.  Otelin muhasebe departmanında ETS V4, Stok ve Maliyet Analizi modülleri kullanılıyor. Personel modülü ile çalışanların sicil, puantaj, resmi bildirge ve bordroları hesaplanıyor. KimlikOkur Programıile misafirlerin nüfus cüzdanı, ehliyet ve pasaportları tarayıcı yardımı ile okunup 3 saniye gibi kısa bir sürede Elektra misafir profiline aktarılıyor. Sirius Deluxe Hotel’in sektöre yeni bir soluk getirecek. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Bize Ulaşın