Elektra Otel Yönetim Yazılımı markasıyla otellere 20 yılı aşkın süredir teknolojik çözümler üreten Talya Bilisim, 41farklı modül ile otellerin yönetimini A’dan Z’ye kolaylaştırıyor. Doğan Group’un ilk üç oteli Flower Garden, Seaport Hotel ve Club Dem’e uzun yıllardır Elektra Otel Yönetim Sistemi ile hizmet veren firma, Quattro Beach Spa&Resort otele de ayni sistemi kurdu.
Firma olarak iki temel ürünümüz var; sağlık sektörüne yönelik olarak hazırladığımız Medisoft Hastane Yönetim Yazılımı ve turizm sektörüne yönelik olarak sunduğumuz Elektra Otel Yönetim Yazılımı. Talya Bilişim olarak 20 yılı aşkın süredir Elektra markasıyla turizm sektörüne çözümler sunuyoruz. Elektra 1996 yılından beri sektörde olan bir ürün, bir süre önce de teknolojik altyapısı yenilenerek Elektra v4 adını aldı. Elektra Otel Yönetim Sistemi, otelin ön bürosunda misafir girişiyle başlayan operasyonun, otel içindeki tüm süreçlerini yönetebilecek kapsamda, 41 farklı modülden oluşuyor. Amacımız, otellerimizin yazılıma yönelik tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek olduğu için modül sayımızı ve içeriğini sürekli geliştiriyoruz. Ön büro, muhasebe, stok ve maliyet yönetimi, gibi standartlaşan modüllerimizin yanı sıra, i-Safe; özellikle termal tesislerde tercih edilen Devre Mülk Yönetimi, otelin kendini internette tanıtabilmesi ve satabilmesi, kendi web sitesinden rezervasyon alabilmesi için kullanılan Online Rezervasyon ve Satış Kanal Yöntemi, akıllı telefonlardan tesisin yönetimini sağlayan ‘mobil yönet” gibi uygulamalarla, otellerimizin hem ihtiyaçlarını karşılıyor hem de teknolojideki son gelişmeleri misafirlerine sunmalarını sağlıyoruz. Yazılımla birlikte sunduğumuz danışmanlık hizmeti kapsamında, otelin büyüklüğü ve ihtiyaçlarına göre hangi modüllerimizin kullanılacağına ve kullanılacak modüllerin otelin çalışma şekline uygun hale getirilmesi için yazılımlarda ne gibi adaptasyon çalışmaları yapılacağına birlikte karar veriyoruz. Aslında işin en önemli kısmı burası, her otelin konsepti doğrultusunda çalışma şekli birbirinden farklı oluyor, yazılımın da esnek yapıda olup bu farklılıklara cevap verebilir nitelikte olması gerekiyor. Elektra ile otellerimiz tüm idari, finansal ve operasyonel süreçlerini kolaylıkla kontrol altında tutabiliyor.
Doğan Group’un diğer otelleri de Elektra kullanıyor
Bugüne kadar 3000 üzerinde turizm projesini tamamladık. Quattro Beach Spa & Resort otelin dahil olduğu grubunun diğer otelleri Flower Garden, Seaport Hotel ve Club Dem uzun yıllardır Elektra Otel Yönetim Sistemi ile yönetiliyor. Kullanıcımız olan otellerin memnuniyeti neticesinde yeni açılan Quattro Beach Spa Resort Otel’de de Elektra tercih edildi. Otellerin kurulum – Eğitim ve Satış sonrası destek hizmetleri iş ortağımız Göktaş Bilgisayar tarafından gerçekleştirildi. Quattro Beach Spa Resort’te Elektra Otel Yönetim Siste-minin Ön büro, Santral, Muhasebe —Stok modüllerinin yanı sıra KimlikOkur Programı ve Kartlı Kapı Entegrasyonu kullanıldı. Check-in işlemlerini hızlandırmak hata riskini sıfıra indirmek için KimlikOkur Programı kullanıyor. Bu sayede otel misafirlerini bekletmediği için misafir memnuniyetini arttırıyor. Aynı zamanda fotokopi çekilmesine gerek kalmadığı için kağıt ve toner maliyetleri de ortadan tamamen kalkıyor. Elektra Kartlı Kapı Entegrasyon Yazılımı ise; kapı kartlarını, check-in aşamasında Elektra’dan otomatik olarak hazırlıyor. Doğan Group bünyesinde bulunan diğer işletmelerde de olduğu gibi Quattro Beach Spa Resort’de kaliteden ödün vermeden maksimum müşteri memnuniyeti için turizme artı değer katacak, Alanya Bölgesi için önemli bir tesis oldu. İş ortağımız Gök-taş Bilgisayar’a Quattro Beach Spa Resort Otel başta olmak üzere tüm otellere göstermiş olduğu hassasiyet ve ilgi için Talya Bilişim olarak teşekkür ederiz.
KÜNYE
Firma Adı: Talya Bilişim San. Tıc. Ltd. Şti.
Faaliyet Konuları: Otel Yönetim Yazılımları
Mal veya Hizmet Verdiği Sektörler:
Turizm Sektörü Markalar: Elektra Otel Yönetim Sistemi, Medisoft Hastane Yönetim Sistemi, KimlikOkur Programı, iSafe Internet Güvenlik Sistemi, HotelAdvisor .net, medicaltourism.com.tr Turizm Sektörüne Yönelik
Özel Ürün veya Hizmet: Elektra Otel Yönetim Sistemi, KimlikOkur Programı, iSafe Internet Güvenlik Sistemi, HotelAdvisor. net, medicaltourism.com.tr
Bize Ulaşın