Talya Bilişim yeniliklerini fuarlarda tanıtacak

2014 yılında müşterilerine yeni ürünlerin yanı sıra kanuni değişikliklere paralel diğer programlarıyla uyumlu E-Defter ve E-Fatura uygulamalarını geliştiren Talya Bilişim, ürün portföyüne muhasebe modülü (ET5) v4 versiyonunu ekledi, Talya yeniliklerini bu yıl da yine ITB Berlin 2015 ve Emitt 2015 fuarlarında tanıtacak.

Otellerde misafir memnuniyetini arttıracak Elektra CRM ve Operasyon Yönetimi Programını kullanıcılarıyla paylaşan firma, bu ürünüyle oteldeki tüm departmanlar tablet/akıllı telefonlar üzerinden otomatik yönlendirilebiliyor. Bu sistem sayesinde otelde tüm departmanlar, bilgisayara gitmeden akıllı telefon/tabletten yönetilip, tüm departmanlar kontrol edilebiliyor. Var olan 28 modülünde birçok geliştirmeler yapan firma, yeniliklerini bu yıl da yine ITB Berlin 2015 ve Emitt 2015 fuarlarında tanıtacak.

Fuarlar hala önemli

Teknolojik gelişmelerin, bilgi ve yeniliklerin tanıtımı, teknik işbirliği, geleceğe yönelik ticari ilişki kurulması ve geliştirilmesi için fuar gibi etkinlikleri önemsediklerini dile getiren Talya Bilişim Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuğçe Shabani, ‘Bizim için fuarlarda en önemli nokta; üretici ve kullanıcının ihtiyaçları konusunda fikir alışverişi yapıp, tecrübelerini paylaşabilmeleri. Her ne kadar gelişen teknoloji ile bunu sanal ortamlarda yapabilsek de Emitt, ITB Berlin, Cebit, WTM London gibi köklü fuarlar şirketimiz için hala önemini koruyor” şeklinde konuştu.

2014’te 237 otel Talya Bilişim’i tercih etti

Firmanın 2014 yılı çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Talya Bilişim Halkla Ilişkiler Sorumlusu Tuğçe Shabani, Elektra Otel Yönetim Sisteminin 2500’den fazla otel referansı bulunduğunu hatırlattı. 2014 yılında 237 otelin Elektra Otel Yönetim Sistemini tercih ettiğini açıklayan Shabani, 2015 beklentilerine ilişkin şu bilgileri verdi: ‘2015 yılında seyahat ve konaklama teknolojisinde online pazarın daha aktif olacağını ve mobil kullanımın daha da yaygınlaşacağını tahmin ediyoruz. Son dakika fırsatlarının daha da önemli olacağını ve ödeme sistemindeki gelişmelerin online ticareti etkileyeceğini düşünüyoruz. 2015’te sunulacak ürünlerimizi de bu perspektif doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz.”

Tesislerin niteliklerini artması yazılımların kapsamını genişletiyor

Artan nitelikli ve lüks tesislerin yazılım açısından kendilerini daha iyi olmaya zorladığını belirten Shabani, ‘Önceden golf sahası uygulaması yeterli olurken şimdi SPA’daki alternatif hizmetleri de yazılımda sunmamız gerekiyor. Bu büyük ve kapsamlı tesislerin teknolojik olarak da en üst teknoloji ile yönetilebilmesi için yazılımda da geliştirmeler yapılması gerekiyor. PAY TV, Bina Klima Entegrasyonu, CRM uygulamaları artık standart haline gelmiş durumda” diyor.

 

***Otel yazılımı, hastane yazılımı, online rezervasyon konusunda uzman olan Talya Bilişim, Elektra Otel Yönetim Sistemi, HotelAdvisor.net — Elektronik Rezervasyon Sistemi ile hizmet veriyor. Firmanın sadece turizm sektöründe 2500 otel ve resmi kurum referansı bulunuyor.

Bize Ulaşın