Talya Bilişim olarak ‘Elektra Otel Yönetim Sistemleri’ markasıyla turizm sektörüne 20 yılı aşkın süredir teknolojik çözümler sunuyoruz.

Elektra Otel Yönetim Sistemi, misafirin otele girişiyle başlayan ve tüm süreçleri yönetebilecek kapsamda 28 modülden oluşuyor. Yeni ürünlerin en önemli avantajı her türlü otel yönetim sistemine entegre şekilde çalışabilmeleri. Kanuni değişikliklere kolay adapte olabilmeleri için “E-Defter ve E-Fatura” uygulamalarını geliştirdik. 5651 sayılı yasanın gerekliliklerini yerine getirerek internet loglarını tutan” i-Safe” ürünümüz de yoğun ilgi görüyor. Tüm yönetim sistemleri ile entegre çalışan bir diğer ürünümüz ‘KimlikOkur’ (Kimlik ve Pasaport Tarama Sistemi), Avrupa Birliği kimlikleri, pasaportlar ve nüfus cüzdanlarını okuma konusunda benzersiz bir doğruluk oranına ve hıza sahip. ‘Restoran POS’ programımız, Sağlık ve Spor Kulübü programımız ve özellikle termal tesislerde tercih edilen ‘Devre Mülk Yönetimi’ ile otellerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve teknolojideki son gelişmeleri misafirlerine sunmalarını sağlıyoruz. Elektra ile oteller tüm idari, finansal ve operasyonel süreçlerini kontrol altında tutabiliyor.

Elektra Otel Yönetim Sistemi 2500’den fazla otel referansı ile Türkiye’nin en çok tercih edilen otel yazılımıdır. Yeni açılan otellerin yüzde 30-35’i doğrudan bizi tercih ediyor. Elektronik rezervasyon ve satış konusunda otellerimize “Hoteladvisor.net” markamızla hizmet veriyoruz. Türkiye’de online seyahat pazarı büyük ölçüde gelişme kaydediyor. İnternet teknolojilerinin gelişmesi, eskiye oranla ucuzlaması, mobil kullanımın artması daha fazla otelin sisteme dahil olmasını sağlarken seyahat edenlere de zaman ve esneklik kazandırdı. Artık oteller hem kendi web sayfalarında hem de dünyanın önde gelen internet satış kanallarında eş zamanlı olarak fiyat düzenlemeleri yapabiliyor, oda envanterlerini en verimli şekilde kullanabiliyorlar. Online rezervasyonda şehir otelleri ve butik oteller çok daha aktif ve pazardan daha büyük pay alır durumdalar. Ancak pazarın büyüme hızına bakarsak kısa süre içinde turizm sektöründeki tüm oyuncuların online tarafta olacağını söyleyebiliriz

Bize Ulaşın